6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük burç yorumlarınızı sayfamızda bulabilirsiniz

1. Koç Burcu

Koç Burcu

Bugün sindirim sisteminiz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.. Ev işleri yönünden şansız bir günde olmanız nedeni ile özellike bugünm mutfak işlerinden uzak durmanız gerekmektedie, aksi halde kendinizin halledemeyeği kadar karmaşık bir problem ile karşılaşabilirsiniz.Bu sırada bir tesisatçı çağırmışken sizde dışardan sipariş etmiş olduğunuz pizzanın keyfini çıkarabilirsiniz..

2. Boğa Burcu

Bugün iletişmde telefon sorunları ile mi uğraşıyrosun boğa? Trafik kontrolden çıktı mı? Belki de bugün evde kalıp görüşmelerinizi ertelemek sizin için en iyi seçim olabilir. Bugün uzak bir yerden beklediğiniz bir aramayı kaçırabilirsiniz fakat ümitsizliğe kapılmayın o sizi tekrar arayacaktır. Rahatlayın, kendinize biraz çay yapın ve sessizliğin tadını çıkarın. Ara sıra biraz sessizlik sizin için iyidir.

3. İkizler Burcu

Bugün evin bir yerinde değerli bir eşya kayıp olabilir, İkizler. Nereye bakarsan bak, onu bulamayacaksın. Bu, kararlılığınızı teşvik edebilir ve saatlerce arayışa girebilirsiniz. Nesne evin içinde, ama muhtemelen bir şeyin altında.. belki de bakmayı asla hayal edemeyeceğiniz bir yerde. Evdeki en büyük odaları kontrol edin.

4. Yengeç Burcu

Romantik bir partneriniz bugün sizin için birlikte bir gezi önerebilir hatta bunu belki de görmek için sabırsızlandığınız bir yer olup reddedilmeyecek bir teklif haline getirebilir. Her ne kadar bu bir olasalık olsada bu fikri beğendiyseniz, şu anda çok coşkulu yanıt vermeyin, aksi takdirde arkadaşınız ilginç şekilde geri adım atabilir. Aslında çok fazla konuşma. Dinleyin ve hoş bir şekilde başınızı sallayın!

5. Aslan Burcu

Yakınlarından gelen rahatsız edici sezgisel izlenimler rahatsız edici olabilir. Arkadaşınız hasta mı veya kontrolü dışındaki olaylardan rahatsız mı? Arkadaşınız muhtemelen bunun hakkında fazla konuşmak istemeyecektir, bu yüzden zamanı geldiğinde size neler olduğunu söylemelerine izin vermelisiniz. Bu sizin için can sıkıcı olabilir, ancak sabırlı olun. Şimdi yapabileceğin tek şey bu.

6. Başak Burcu

Takip ettiğin bir hedef artık işe yaramaz olabilir. Bir süre bekletmeniz gerekebilir. Bu hayal kırıklığı yaratabilir, ancak bunu dikkatlice düşünün. Başka hangi hedeflerin var? Hangilerinin sizin için en önemli olduğunu bulun ve ardından şu anda hangilerinin en umut verici olduğuna karar verin. Bazen bunun gibi küçük aksilikler kılık değiştirmiş bir nimettir.

7. Terazi Burcu

Bugün tamamen anlaşılması zor gibi görünen bazı bilgileri toplamaya çalışman kafa karışıklığına neden olabilir. Bir proje mi araştırıyorsunuz? Gerçeklerden bazıları belirsiz mi? Şimdilik başka bir şey üzerinde çalışıp birkaç gün içinde araştırmanıza geri dönmek daha iyi olabilir. Bunu şimdi sürdürmek, sizi ihmal edilebilir sonuçlar için çok fazla çalışmaya dahil edebilir.

8. Akrep Burcu

Kardeşiniz veya komuşunuz ile bugün bir uzlaşma içinde olabilirsiniz. Bu duygusal olarak zorlayıcı olabilir ve bu kişiyle zor bir konuşma yapabilirsiniz. Önem verdiğiniz birini bırakmak her zaman kolay değildir, ancak bu tarafsızlık konusunda değerli bir ders olabilir. Yine de hoşunuza gitmeyecek olsa da, muhtemelen fikre alışmanız biraz zaman alacak. Pes etme!

9. Yay Burcu

Para meseleleri bugün felaket gibi görünebilir. Geçici bir aksilik yaşamış olabilirsiniz, ancak muhtemelen özellikle karamsarsınız ve resmin tamamını görmüyorsunuz. Oturun ve birkaç hobiniz ile uğraşmaya çalışın. Muhtemelen ilk başta göründüğünden daha iyi durumda olduğunuzu göreceksiniz. Ne tür masraflar olursa olsun, onları halledebileceksiniz. Yapılması gerekenlere odaklanın ve yapın!

10. Oğlak Burcu

Romantik bir partnerden geçici bir ayrılık, bugün umutsuzluğa kapılmanıza neden olabilir. Hayal gücünüz, sevdiğiniz kişinin başka birini bulması gibi, her türden korkunç senaryoyu çağrıştırabilir. Bunu kendinize yapmayın . Arkadaşın da muhtemelen seni özlüyor. Arkadaşınız geri gelene veya tekrar bir araya gelene kadar günlerin çabuk geçmesi için meşgul olun. Sabırlı ol!

11. Kova Burcu

Son zamanlarda çok mu egzersiz yapıyorsun? Eğer öyleyse, bugün ayaklarınız ve bacaklarınızda ağrı hissedebilirsiniz. Ağrıların iyileşmesi için rahat ayakkabılar giyin ve mümkün olduğunca ayaklarınızdan uzak durun. Harika bir gün geçirmek için jakuzide dinlenmek isteyebilirsin! Bu, bir talihsizliği harika bir zamana dönüştürmenin bir yoludur.

12. Balık Burcu

Yakın bir arkadaşınız veya romantik bir partner bugün olumsuz bir ruh hali içinde olabilir. Bu kişiyi o ruh halinden çıkarmak isteyebilirsiniz. Arkadaşınızı ufak bir yürüyüş veya harika bir film keyfi yapabilirsiniz. İlk başta reddedilirseniz, hayır'ı yanıt olarak kabul etmeyin! O korkudan kurtulmak arkadaşınıza iyi gelecek ve size de iyi gelecek!