7 Mayıs Günlük Burç Yorumları

7 Mayıs Günlük burç yorumlarınızı sayfamızda bulabilirsiniz

1. Koç Burcu

Koç Burcu

Yolculuk tutkusu hissedebilir ve hayatınızda yeni ve farklı bir şey isteyebilirsiniz. Sadece yardım edemezsiniz ama rutinin sıkıcılığından biraz sıkılırsınız. Macera, istediğin şeyse, neden egzotik bir gezi planlamıyorsun? Şu anda paranız olmasa bile, yine de biraz araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Sadece bir gün gideceğini bilmek moralini yükseltmene yardımcı olur.

2. Boğa Burcu

Bugün gözlerini ve kulaklarını açık tut Boğa. Gelirinizi artırmanın belirli yolları hakkında bazı önemli bilgiler alabilirsiniz. Bu, başınıza gelmesi gereken birçok harika şeyden sadece biridir. Harika görünüyorsun ve insanlar senin sıcak ve hoş tavrına karşılık veriyor. Etrafınızı saran tüm iyi niyetin parıltısının tadını çıkarın. Sonsuza dek sürmeyeceği gerçeğini unutma tabii =)

3. İkizler Burcu

Bazı önemli bilgilere sahip olabilirsin, İkizler. Belki bir sanal para veya gelecek vaat eden bir hisse senedine yatırım yapmak için ihtiyaç duyduğunuz itici gücü sağlar. Belki de çok sevdiğin ünlü birinin senin şehrine geldiğini öğrenirsiniz. Haberi duyduğunuz anda kalbiniz çarpmaya başlarsa, sonraki adımları atmak için ihtiyacınız olan tüm motivasyon bu olmalıdır. İyi şeyler seni bekliyor.

4. Yengeç Burcu

Yerel bir müze veya sanat galerisine gitmek(tabii online olarak) seni gözyaşlarına boğabilir. Birdenbire çevrenizdeki tüm güzelliğin farkına varırsınız ve kendinize ait bazı orijinal eserler yaratmak için ilham alırsınız. Güçlü bir yaratıcı eğiliminiz var, neden yeteneğinizin sizi ne kadar ileri götüreceğini görmüyorsunuz? Mümkünse akşamı sevdiklerinizle çevrili olarak geçirin.

5. Aslan Burcu

Bugün yarım ölçü yok. Her duyguyu birinci derecede hissediyorsunuz. Bugün yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sakinleşmek için çaba gösterin. Her sohbete fikrinizi aşılamaktansa, gruptan uzaklaşmayı bir noktada tercih edin. Siz bir şeyleri daha fazla karıştırmadan konuşma yeterince canlıydı zaten. Akşamı sevdiklerinizle geçirin. Ruh halinize daha toleranslı olacaklar.

6. Başak Burcu

Muhtemelen farklı ve biraz çılgınca bir şey yapma arzusu hissediyorsunuz. Bugün bir grup etkinliğine, belki bir konsere katılarak bu arzunuzu yerine getirebilirsiniz(online olarak tabi). Ya da bir ufak tefek çocukluklar yaparak eğlebilirsiniz. Ne yaparsan yap, hayatındaki özel birini yanına al. Sahip olmak zorunda olduğunuz eğlence, sevdiğiniz biriyle paylaşıldığında çok daha tatlı olacaktır.

7. Terazi Burcu

Birçok yeteneğin var. Bugünün astral enerjisi, yeteneklerinizin ödüllendirileceğini gösteriyor. Tebrikler! Hedeflerinize ulaşmak için kesinlikle uzun ve çok çalıştınız. Neden kutlama planları yapmıyorsunuz? Doğaçlama bir buluşma için arkadaşlarınızı veya eşinizi arayın ve başarının mutlu enerjisinin tadını çıkarabilirsiniz. Sonrasında ilk içecekler sizden..

8. Akrep Burcu

Bugün muhteşem görünüyorsun Akrep ve muhtemelen aldığın hayran bakışları fark etmişsindir. Tutkunuz artıyor ve bu akşamı özel biriyle geçirebilirsiniz. Romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Mumları yakın, en iyi porselenlerinizi kullanın .. Partneriniz çabanızı takdir edecek. Harika bir akşam geçireceksiniz.

9. Yay Burcu

Bu senin şanslı günün olabilir, Yay, özellikle aşk meselelerinde. Kendinizi özellikle yakın arkadaş çevrenizdeki diğerlerine olduğu kadar özel birine de yakın hissedebilirsiniz. Bu kısmen gezegensel konfigürasyondan kaynaklanmaktadır. Sezginizin ve iyimserliğinizin yükseldiğini gösterir. Bunu avantajınız için kullanın, özellikle bir şeyler satmanız gerekiyorsa. Beklentilerinizi gerçekçi tutun.

10. Oğlak Burcu

Bugün her şeyi aynı anda yapmamaya çalış. Sosyal hayatınız hareketleniyor ve davet edildiğiniz tüm toplantılara hazırlanırken çılgınca olabilirsiniz. Tüm bunlar, normal iş yükünüzün yanı sıra sizi bir kuyruk dönüşüne gönderebilir. Hızınızı artırın. Sosyal hayatınızı düşünmeden önce işinizi yapın. Unutma, işsiz olsaydın, hiç dışarı çıkamazdın!

11. Kova Burcu

Görünüşe göre maddi açınız düzene girmek üzere. Gezegensel konfigürasyon, ek mali kaynaklar, belki de bir artış bekleyebileceğinizi gösterir. Hakediyorsun! Son birkaç aydır uzun ve sıkı çalışıyorsun. Otorite figürlerinin saygısını ve meslektaşların hayranlığını kazandınız. Fazla parayı boşa harcamamaya dikkat edin. Yağmurlu bir gün için biraz kenara koyun.

12. Balık Burcu

Bugün görünüşünüze ekstra özen gösterin ve bu sabah evi biraz temizleyin. Ziyaretçileriniz olabilir. Onları içeri davet edin ve rahat etmelerini sağlayın. Kariyerinizi ilerletmede büyük fayda sağlayabilecekleri muhtemeldir. Belki de bunlardan biri, uzun süredir çalışmak istediğiniz bir şirkette iyi bağlantılara sahiptir. Ya da belki ilginç bir borsa ipucu alırsınız.