9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

9 Mayıs Günlük burç yorumlarınızı sayfamızda bulabilirsiniz

1. Koç Burcu

Koç Burcu

Bugün biraz daha yavaştan alman gerekebilir. Bu ister hız cezası şeklinde olsun, isterse seyahate çıktığınızda dizinize bir sıyrık şeklinde geliyorsa, bu mesajı dinlemelisiniz. Şimdi sizin için püf nokta, bu yavaşlamanın bir sonucu olarak fazla duygusallaşmak değil. Bunun sizin iyiliğiniz için olduğunu bilin. Bundan şikayet etme - sadece yap.

2. Boğa Burcu

Bugün yeteneklerini paylaş, Boğa. Öğretmen rolünü üstlendiğinizde, bilginizi paylaşmadan tuttuğunuzdan daha fazlasını öğreneceğinizi göreceksiniz. Mümkün olduğunu düşünmediğiniz şekillerde meydan okunacaksınız. Nasıl cevap vereceğini bilmediğin sorular ortaya çıktığında belki biraz araştırma yapmak zorunda kalacaksın.

3. İkizler Burcu

Bugün başkalarının gücünü küçümseme, İkizler. Dışarıdan uçuk ve dağınık görünebilirler, ancak altınızda paylaşacak çok fazla bilgeliğe sahip olduklarını göreceksiniz. Bu bilgeliği ortaya çıkarmak için biraz araştırma yapmanız gerekebilir, ancak bunu yaptığınızda, bilginin dışarı dökülmesi sizi zengin bir şekilde ödüllendirecektir.

4. Yengeç Burcu

Son eğitim veya araştırmalardan faydalanmayı bekleyebilirsiniz. Özellikle teknolojik beceriler söz konusu olduğunda, kabiliyette büyük bir sıçrama yaptınız. Sonuç olarak, bir terfi veya zam almayı bekleyebilirsiniz. Son zamanlardaki tüm sıkı çalışmanız için patronunuzun sizi ödüllendirmek için yapabileceği en az şey budur. Bu hızda devam ederseniz, yakında şirketi yöneteceksiniz!

5. Aslan Burcu

Bugün bazı önemli bilgiler alabilirsiniz. Bu mesajın hayatınız üzerinde dramatik bir dalgalanma etkisi olabilir. Aldığınız bilgilerin bir sonucu olarak işleri değiştirebilir veya hatta ülkenin farklı bir yerine taşınabilirsiniz. Hayatınızda bu kadar dramatik değişiklikler yapma konusunda gergin olabilirsiniz, ancak bunların daha iyisi için olduğuna güvenin. Risk almaya cesaret et .

6. Başak Burcu

Başak, başkası yoksa, tüm göstergeler bunun yakında değişeceğidir. Bir arkadaşınız sizi gerçek bir kazanan olarak ortaya çıkan bir kör randevuya ayarlayabilir. Belki de aniden uzun zamandır bir arkadaşınıza yeni gözlerle bakarsınız. Eğer ciddi bir ilişki içindeyseniz, bağınızı yenilemeyi bekleyebilirsiniz. Birbirinize her zamankinden daha yakın hissediyorsunuz. Birbirinizi bulma şansınızı kutlayın.

7. Terazi Burcu

İkna edici bir doğan var, Terazi. Bugün çok güçlü çıkmamaya dikkat et. Tercih ettiğiniz bir neden için destek toplamaya çalışabilirsiniz. Elbette, sözcüğünü yayın ama ilgilenirlerse başkalarının size gelmesine izin verin. İnsanları "doğru" olanı yapma konusunda baştan savma eğilimindesiniz. Kimseye baskı yapmayın. Sadece birkaç kişi yardım ederse, en azından gerçekten kararlı olacaklardır.

8. Akrep Burcu

Bu nasıl bir gün olabilir, Akrep. Birdenbire tezahür eden beklenmedik bir artış alabilirsiniz. Bunun mümkün olduğunu kim biliyordu? Teşekkür etmeniz gereken yakın bir arkadaşınız olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olmanızı sağlamaktan o sorumlu olabilir. Sonuç olarak hayatınız çarpıcı biçimde değişebilir. Heyecanlı bir yolculuk olması gereken şey için bekle!

9. Yay Burcu

Aksine oluşan her duyguya karşı başarılı olmanız kaçınılmazdır. Çok fazla zaman ve çaba gerektiren bir grup projesine dahil olabilirsiniz. Tüm göstergeler, kısa sürede karşılığını alacağı yönünde. Bütün gece ayakta kalmanız gerekse bile, bu uzun saatler çalışmaya devam edin. Sadece birkaç ay içinde uykunuzu toparlayacak ve para kazanacaksınız.

10. Oğlak Burcu

Kendini enerjik ve iyimser hissediyorsun. Karar verdiğin her şeyi yapabilirsin! Bu olumlu görünüm, olağan karamsarlıktan canlandırıcı bir değişikliktir. Mutlu bir hayat yaşamak kesinlikle daha kolay. Bir zamanlar birinin dediği gibi, insanlar mutlu olup olmayacaklarını hemen hemen seçerler. Doğru seçimi yaptığınız için size şeref sunacaktır. Olabileceğine inandığında başarılı olacaksın.

11. Kova Burcu

Bugün evden ayrılmak istemeyebilirsiniz! Kendinizi çok sosyal hissetmeyebilir ve yalnız vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Eski fotoğrafları gözden geçirebilir, eski mektupları okuyabilir ve tavan arasına bakabilirsiniz. Anıları yeni bir bakış açısıyla düşünmek bazı şeyleri açıklığa kavuşturabilir. Yıllar boyunca edindiğiniz bilgelik ve deneyimle, bazı geçmiş sorunlar artık nihayet mantıklı olabilir.

12. Balık Burcu

Hayatınızın belirli alanlarında ne kadar kısalırsanız, yeni ve heyecan verici şeyler getirmek için o kadar çok alan açarsınız. Devam edin ve insanlara hayır deyin ve bu konuda kendinizi kötü hissetmeyin. Çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını karşıladığınız kadar kendinize ve ihtiyaçlarınıza da dikkat edin.