Acun Yarışmacıyı Diskalifiye Etti

Masterchef'ten diskalifiye edildi

Acun Yarışmacıyı Diskalifiye Etti
Diskalifiye Edildi

Acun Ilıcalı'dan Masterchef Diskalifiye Şoku

Bu sezon ekranlar da reyting rekoları kıran Masterchef programında yarışmacı olan Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edildiğini Acun Ilıcalı twitter hesabından duyurdu

Acun Ilıcalı resmi twitter hesabından dün gece yaptığı açıklamada yarışmacı olan Uğur Yılmaz Deniz'in twitter hesabı üzerinden terbiye sınırlarını aşan paylaşımlar yapması gerekçesi ile yarışmacının disaklifiye edildiğini duyurdu.

 

 

Uğur Yılmaz Deniz Kimdir ?

 

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya Antalya’dan katıldı.  MasterChef Uğur aşçılık mesleğini yapıyor. Uğur en son Katar Doha'da 2 yıl aşçılık üzerine çalıştı.

İlk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşayan Uğur, her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark ederek çalıştığı yerden ayrıldı ve İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başladı. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha ekledi.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmişti.