Cüneyt Yüksel'den Kapalı Pazaryerine Ziyaret

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Pazar ve Pazartesi pazarları için kurulan yeni kapalı pazaryerini ziyaret etti

Cüneyt Yüksel'den Kapalı Pazaryerine Ziyaret
Cüneyt Yüksel

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'den kapalı pazaryerine ziyaret

 

Yapımı tamamlanan Osman Tabak kapalı Pazaryerinin bitmesi ile beraber pazarcı esnaflarını ziyaret eden Başkan Cüneyt Yüksel pazar ve pazartesi pazarlarına hizmet edecek olan yerin, eşsiz göz doldurması ile Süleymanpaşa Belediyesinin hız kesmeden çalıştığını bir kez daha göstermiş oldu.

Başkan Yüksel Yeni Pazaryeri ile ilgili olarak 

 

"Şehrimize büyük hizmetleri bulunan eski Belediye Başkanlarımızdan merhum Osman Tabak’ın ismini, Süleymanpaşamızın ilk kapalı pazar yeri olan Pazar ve Pazartesi Pazarı’mızda yaşatacak olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Süleymanpaşamıza kazandırdığı eserlerle daima hayırla yad ettiğimiz kıymetli Osman ağabeyimizi, bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyor, yüce yaradana cennetinde Peygamber Efendimizle komşu olması için dua ediyorum.

Süleymanpaşa Belediyesi Osman Tabak Kapalı Pazar Yeri, şehrimize hayırlı uğurlu olsun. (Yakında açılış var)"

sözlerini kullanarak yakında açılış olacağının bildirdi.

 

Halk ile iç içe olan Başkan Cüneyt Yüksel Süleymanpaşa'ya hizmet vermekten mutluluk duyduğunu ve Yüksel Süleymanpaşa sloganı ile daha da güzel başarılara imza atacaklarını göstermeye devam etmektedir.