Cüneyt Yüksel'den Milli Savunma Bakanına Ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Milli Savunma Bakanını Ziyaret etti.

Cüneyt Yüksel'den Milli Savunma Bakanına Ziyaret

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel,Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül ve Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Karaküçük ile beraber Milli Savunma Bakanı Sn. Hulusi Akar'ı Ziyaret Etti

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada ;

 

" Bugün TBMM Başkanımız, Tekirdağ Milletvekilimiz Prof. Dr. Sn. Mustafa Şentop hocamızın tensipleriyle, Tekirdağ Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Koncagül ve Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Şenol Karaküçük ile birlikte Milli Savunma Bakanımız Sn. Hulusi Akar’ı makamında ziyaret ettik.

Gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Süleymanpaşa’mızın gerçek anlamda çehresini değiştirecek bir çok projemizle ilgili kıymetli Bakanımızla istişare etme fırsatını bulduk.

Türk Ordusunun yetiştirdiği seçkin devlet adamlarımızdan biri olan ve benim de kendisine derin saygı duyduğum kıymetli bakanıma, yakın ilgi ve alakalarından dolayı can-ı gönülden şükranlarımı sunuyorum.

* Millet Bahçemizin Proje Alanı,


* Sahilimizde bulunan eski orduevinin bulunduğu alanın düzenlenmesi,


* Tekirdağ Spor Tesislerinin yapılmasını planladığımız alanın son durumu,


* Kentsel Dönüşüm proje alanlarına ilişkin konuları görüştüğümüz ziyarette, önümüzdeki günlerde açıklayacağımız bir SÜRPRİZ PROJE’mizin daha detaylarını ele aldık. "

 

diyerek yapılmış olan ziyaret hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Yüksel'in bahsettiği "SÜPRİZ PROJE" merak ettirirken edinilen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.