Destereciler Yeni Açılan 100. Yıl Şubesine MHP Süleymanpaşa'dan Ziyaret

Tekirdağ Süleymanpaşa 100.Yıl Mahallesinde Destereciler Fırının Yeni Şubesine MHP'den Ziyaret

Destereciler Yeni Açılan 100. Yıl Şubesine MHP Süleymanpaşa'dan Ziyaret

Destereciler Fırının Yeni Şubesine Ziyaret

 

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Süleymanpaşa 100. Yıl Mahallesinde yeni şubesini açan Destereciler Fırını Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ve Yönetimi ile beraber ziyaret gerçekleştirdi.

 

Gel al ve Paket servis şeklinde çalışmaya devam eden Tekirdağ'ın köklü firmalarından Destereciler 100. Yıl Mahallesinde de açtıkları şube ile büyümeye devam ediyorlar. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde paket servis konusunda çok hızlı bir şekilde destek veren Destereciler yeni şubesi ile de Tekirdağ'a yeni bir güzellik daha kazandırdı.

 

Pandemi tedbirleri kapsamında açılışının gerçekleştiren Destereciler Fırının ilk ziyaretçilerinde Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ve yönetimi oldu.

 

Başkan Üretürk ;

 

" Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar ile ilgili olarak en çok gıda sektöründe ki esnafların etkilendiğini söylerek , bu dönemde Tekirdağ'daki tüm esnaflara destek olduklarını sürekli olarak ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını" açıkladı.