Karla Kaplı Süleymanpaşa'da Süleymanpaşa Belediyesi Başarısı

Meteorolojinin uyarlarını dinleyen Süleymanpaşa Belediyesi kara hazırlıklıydı

Karla Kaplı Süleymanpaşa'da Süleymanpaşa Belediyesi Başarısı
Süleymanpaşa Belediyesi

Günler öncesinden uyarılarını sert kış koşulları ile ilgili yapan meteorolojiyi dinleyen Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ'da hazırlıklıydı.

 

 

Cuma gecesi başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Şiddetli kar yağışı kırsal mahallelerde yolların kapanmasına neden olur iken Süleymanpaşa Belediyesi bu zorlu süreçte başarılı bir çalışma örneği gösterdi.

 

Başkan Cüneyt Yüksel sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile sürekli olarak Belediye ekiplerinin çalışmaya devam ettiğini bildirir iken , yurtdışından bisiklet ile seyahat eden bir turisttide kötü hava şartları nedeni ile Süleymanpaşa'da bulunan otelde ağırladı.

 

Başkan Cüneyt Yüksel ve ekibi bu soğuk havada sokak hayvanlarını da unutmayarak Belediye ekiplerince sokakta kalan hayvanlara mama ve yer sağlayarak bu süreci sıcak geçirmelerine yardımcı oldu.

 

 

Kırsal mahallelerden gelen ihbarlar ve ana yolları sürekli olarak çalışmalar ile açık tutan Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağlılara karın çilesini değil keyfini çıkarmaları için gereken hizmeti sağlayarak teşekkürleri topladı