Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla değişti

Resmi gazete, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan bazı bakanlık, kurum ve kuruluşların atanmasına ilişkin karar yayınladı. 9 bakanlıkta çeşitli pozisyonlar değiştirildi.

Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı karara göre Ceza İşleri Genel Müdürü Yakup Moğul, Adalet Bakan Yardımcılığına atandı. Ali Öztürkmen, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Müdürlüğü'ne atandı. Cezaevleri ve tutukevleri genel müdürü Yılmaz Çiftçi görevden alınarak yerine Yunus Alkaç değiştirildi.

 

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan iş başmüfettişliklerine, Abbas Deniz, Barış Yılmaz, Başat İlter, Cem Baloğlu, Deniz Gürler, Ekim Deniz Ayhan Odabaşıoğlu, Erdem Tosun, Gamze Eyi, Gülay Demirel, Hüseyin Feti Tekkanat, İbrahim Gökhan Korkutan, İlhami Kabaktepe, İsmail Barış Aktaş, Mehmet Saygıner, Mehmet Yıldırım, Muharrem Arıkel, Mustafa Fatih Kepez, Hakan Arslan, Selçuk Karaoğlu, Sinan Yavuz, Süleyman Karaduman, Umud Uyaroğlu, Yasemin Korkutan, Yasin Sezer, Yurder Şenol, Hüseyin Ataman ile Mehmet Nuri Görücü atandı. Düzce İl Müdürlüğüne ise Ercan Öztürk getirildi.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

Dışişleri Bakanlığında açık bulunan Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına, Sabri Tunç Angılı atandı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bilal Elkatmış, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ömer Kalkan, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ali İhsan Kabakçı, Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Reşat Asrak, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne , Hakan Yüksel atandı. Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Fikret Keleş ve Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Erdoğan Tunç atandı. Spor Toto Teşkilat  Başkanlığına Bünyamin Bozgeyik atandı.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Bülent Çınar Çavuş getirildi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız görevinden alındı ve yerine Nazan Şener atandı.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan Lojistik Genel Müdürlüğüne Veysel Uyar atandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Yunus Bayram , Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Oktay Öcal ,  Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan yönetim kurulu üyeliğine Cemal Çalık atandı.

TİCARET BAKANLIĞI

Ticaret Bakanlığında açık bulunan ticaret müfettişliklerine, yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren ticaret müfettiş yardımcıları Hasan Ceyhan, Emre Çelik, Buğrahan Manav ve Taha Yasin Yılmaz getirildi.