“Üç Boyutlu Emlak Turu Uygulaması” Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından çalışmalar başladı

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, üç boyutlu 360 Derece Sanal Gayrimenkul Turu Platformu'nu piyasaya sunmak üzere çalışmalara başladı. İlk kez Türkiye’de geliştirilen platform, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri, masaüstü bilgisayar ve akıllı telefon gibi cihazlardan kolay erişimi destekleyecek.

“Üç Boyutlu Emlak Turu Uygulaması” Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından çalışmalar başladı
Huawei 360

 

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, çalışmalarına hız kısmeden devam ediyor.Şimdi de üç boyutlu 360 Derece Sanal Gayrimenkul Turu Platformu'nu piyasaya sunmak üzere çalışmalara başladı. Türkiye de yapılan platforma da VR cihazları , mobil telefonlar ve tüm diğer modelleri uyumlu olarak 360 Derece Sanal Gayrimenkul Turu yapılabilecek

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği Sanal Gerçeklik (VR) Emlak Turu Uygulaması, gayrimenkul sektöründeki potansiyel müşterilere, fiziksel olarak emlak ofislerinde ya da satışı yapılması planlanan gayrimenkulde bulunmalarına gerek olmaksızın, gerçekçi bir emlak turu deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu ürün ayın zamanda, gayrimenkul sektörüyle yakın ilişkili sektörlerin de işlerini büyütmelerine imkan veriyor. Örneğin bir mobilya mağazası da ürünlerini sanal olarak bu ortama yükleyerek, alıcıların evin bu eşyalarla döşenmiş halini de sanal gerçeklik ortamında görebilmelerini sağlayacak.

Benzerlerinden farklı olarak yapay zeka teknolojisi ve sanal gerçeklik ekipman desteği ile oluşturulan iç tasarım ve üç  boyutlu sanal tur uygulamasının üzerinde 2019 yılından bu yana çalışan Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, 2021 yılı sonunda ürünü Türkiye’deki müşterileriyle buluşturmayı amaçlıyor.